V Ukrajini vidzavtra pidvyščujuťsia taryfy na poštovi posluhy

Iz 1 travnia 2015 roku vvodiaťsia v diju novi taryfy na universaĺni posluhy poštovoho zv’jazku. Pro ce jdeťsia u povidomlenni pres-služby “Ukrpošty”.

Zhidno z povidomlenniam, zminy, zokrema, torknuťsia vartosti peresylannia nepriorytetnoji pyśmovoji korespondenciji ta posylok bez ohološenoji cinnosti masoju do 10 kh v mežach Ukrajiny. Vidpovidne rišennia prýniato Nacionaĺnoju komisijeju, ščo zdijsniuje deržavne rehuliuvannia u sferi zv’jazku ta informatyzaciji, 7 kvitnia i zarejestrovano v Ministerstvi justyciji 23 kvitnia.

V “Ukrpošti” pojasnyly, ščo v seredniomu taryfy na peresylannia prostoji ta rekomendovanoji pyśmovoji korespondenciji bez ohološenoji cinnosti zrostuť na 19,5%. Dijuči taryfy nacionaĺnoho operatora poštovoho zv’jazku na peresylannia pyśmovoji korespondenciji v mežach Ukrajiny ne zminiuvalysia z 2012 roku, na posylky bez ohološenoji cinnosti – z 2013 roku.

Za novymy taryfamy vartisť lysta masoju do 20 h sklade 2,40 hrn bez PDV. Vidpravyty posylku masoju 1 kh bez ohološenoji cinnosti v mežach Ukrajiny koštuvatyme teper 9,60 hrn bez PDV. 

Vidpovisty